Kapat
İNDİRİMİN BİTMESİNE KALAN SÜRE
Ürün veya Kategori Ara... Arama Yapın
İNDİRİMİN BİTMESİNE KALAN SÜRE

Kısa Elbiseler

Filtreyi GösterFiltreyi Göster Toplam 12 Ürün Gösteriliyor
 • kasim-firsati-tr.png?1 Beyaz Tek Omuz Pul Payet Abiye Elbise
  Favorilere Ekle Favorilere Ekle

  Beyaz Tek Omuz Pul Payet Abiye Elbise

  2.589 TL
  2.331 TL
  %10 İndirim
  Aynı Gün Kargo
 • Beyaz Çiçek Detay Transparan Tasarım Elbise
  Favorilere Ekle Favorilere Ekle

  Beyaz Çiçek Detay Transparan Tasarım Elbise

  4.235 TL
  3.812 TL
  %10 İndirim
  Aynı Gün Kargo
 • Siyah Çiçek Detay Transparan Tasarım Elbise
  Favorilere Ekle Favorilere Ekle

  Siyah Çiçek Detay Transparan Tasarım Elbise

  4.235 TL
  3.812 TL
  %10 İndirim
  Aynı Gün Kargo
 • Siyah Büzgülü Kruvaze Yaka Saten Elbise
  Favorilere Ekle Favorilere Ekle

  Siyah Büzgülü Kruvaze Yaka Saten Elbise

  (9)
  720 TL
  648 TL
  Sepette 20% İndirim
  Aynı Gün Kargo
 • Kırmızı Büzgülü Kruvaze Yaka Saten Elbise
  Favorilere Ekle Favorilere Ekle

  Kırmızı Büzgülü Kruvaze Yaka Saten Elbise

  (5)
  727 TL
  655 TL
  Sepette 20% İndirim
  Aynı Gün Kargo
 • Bej Büzgülü Kruvaze Yaka Saten Elbise
  Favorilere Ekle Favorilere Ekle

  Bej Büzgülü Kruvaze Yaka Saten Elbise

  (6)
  720 TL
  648 TL
  Sepette 20% İndirim
  Aynı Gün Kargo
 • yeni-gelen.png Lacivert Omuzları Vatkalı Tasarım Payet Elbise
  Favorilere Ekle Favorilere Ekle

  Lacivert Omuzları Vatkalı Tasarım Payet Elbise

  2.517 TL
  2.266 TL
  %10 İndirim
  Aynı Gün Kargo
 • Fuşya İşlemeli Mini Elbise
  Favorilere Ekle Favorilere Ekle

  Fuşya İşlemeli Mini Elbise

  2.154 TL
  1.939 TL
  Sepette 20% İndirim
  Aynı Gün Kargo
 • Bebemavi Mumlayt Kisa Abiye Elbise
  Favorilere Ekle Favorilere Ekle

  Bebemavi Mumlayt Kisa Abiye Elbise

  (11)
  119 TL
  108 TL
  Sepette 20% İndirim
  Aynı Gün Kargo
 • Kahverengi İp Askılı Asimetrik Kesim Saten Elbise
  Favorilere Ekle Favorilere Ekle

  Kahverengi İp Askılı Asimetrik Kesim Saten Elbise

  (5)
  119 TL
  108 TL
  Sepette 20% İndirim
  Aynı Gün Kargo
 • Mürdüm İp Askılı Asimetrik Kesim Saten Elbise
  Favorilere Ekle Favorilere Ekle

  Mürdüm İp Askılı Asimetrik Kesim Saten Elbise

  (5)
  129 TL
  117 TL
  Sepette 20% İndirim
  Aynı Gün Kargo
 • Camel Tek Kol Kaskorse Elbise
  Favorilere Ekle Favorilere Ekle

  Camel Tek Kol Kaskorse Elbise

  (8)
  89 TL
  81 TL
  Sepette 20% İndirim
  Aynı Gün Kargo

Kadın Kısa Elbise Modelleri ve Fiyatları | Kıyafet Sepeti

Kadın giyim ürünleri arasında tek parça kıyafetler bulunur. Elbise ve tulum gibi kıyafetler tek parça modeller arasında yer alır. Elbiseler birçok farklı kumaştan dikilebilir. Özel tasarım elbiselerle birlikte markaların tasarladığı birçok model bulunur. Pamuk, keten, denim, saten, dantel, şifon, kadife ve triko gibi kumaş çeşitleri bulunur. Elbise modelleri maxi boy ve yere kadar uzun olabilir. Bunun yanı sıra midi boy yani ara boy olarak tasarlanan elbise modelleri bulunur. Mini elbiselerin etek boyları diz üstü olarak da tanımlanır. Kısa elbiseler her mevsim ve mekanda tercih edilen modellerdir. Kumaş, kesim ve kalıpları ile geniş hedef kitleye hitap eder. Gardıroplarda yer alan kurtarıcı parçalar arasında kısa elbiseler de bulunur. Kadın kısa elbise modelleri renk ve stilleri ile beklenti ve zevklere hitap eder. 

Kadın Kısa Elbise Modelleri

Kadın kısa elbise modelleri arasında her beden tipine uygun tasarımlar yer alır. Mevsim ve kullanım alanlarına göre kısa elbiseler sunulur. Kısa elbiseleri şu şekilde kategorize etmek mümkün. 

 • Yazlık Kadın Kısa Elbise Modelleri

Yaz ve ilkbahar mevsimlerinde elbise tercih edilen kıyafetler arasında yer alır. İnce kumaşlardan üretilen elbiseler nefes alan ve serin tutan yapılarda sunulur. Yazlık kısa elbise modelleri kısa kollu, ince askılı ve kalın askılı tasarımlara sahip olabilir. Tek omuzlu kısa elbiseler de bulunur. 

 • Kışlık Kadın Kısa Elbise Modelleri

Kısa elbise modelleri arasında kışlık elbiseler bulunur. Kadife ve triko gibi kumaşlardan elde edilen kısa elbiseler sıcak tutan yapılarda sunulur. Tasarımları ile balıkçı yaka ve hakim yaka elbiseler kış aylarında tercih edilenler arasında yer alır. Kışlık kısa elbiseler çizme ve botlarla kombinlenebilir yapılara sahip. 

 • Yaşa Uygun Kadın Kısa Elbise Modelleri

Kısa elbise tasarımları her yaşa uygun olarak farklı tasarımlarla geliştirilir. Kız çocukları için tasarlanan kısa elbiseler bulunduğu gibi gençler için farklı stillerde kısa elbiseler var. Yetişkinler için feminen ve frapan kısa elbise modelleri bulunur. Yaşa uygun kadın kısa elbise modelleri arasında her yaş için uygun ve uyumlu elbiseleri Kıyafet Sepeti’nde görüntüleyebilirsiniz. 

 • Bedene Göre Kadın Kısa Elbise Modelleri

Elbise seçimlerinde beden ölçüleri ve vücut tipini göz önünde bulundurmak gerekir. Beden tipine uygun olan kısa elbise modellerinin vücudun dengeli ve fit görünümüne destek olması mümkün olabilir. Kısa elbise bedeni kullanıcıların ölçülerine ve vücut tiplerine uygun şekilde belirlenir. Etek boyları, yaka ve kol gibi bölümleri vücut tipine göre seçilebilir. Orta boy ve kısa boylu kullanıcılar için etek boyunun daha kısa olması bacak boyunu uzun gösterebilir. Uzun boylu kullanıcılar dize kadar uzun modelleri tercih edebilir. Aynı zamanda bedene göre etek kesimi de kısa elbiselerin seçiminde önem taşır. 

 • Hamile Giyimde Kadın Kısa Elbise Modelleri

Hamile kıyafetleri arasında bulunan kısa elbiseler yaygın olarak göğüs altından başlayan ve aşağı doğru genişleyen eteklere sahip. Hamileler için rahatlık ve esneklik sağlayan bu elbiseler diz üstü herhangi bir boyda sunulabilir. Hamile giyimde kadın kısa elbise modellerinin üst kısmında da anne adayları için rahatlık ve esneklik sunulur. 

 • Abiye Kadın Kısa Elbise Modelleri

Abiye elbiseler birçok etek boyu seçeneği sunar. Midi ve mini etek boylarına sahip abiye elbiseler bulunur. Abiye kadın kısa elbiseler saten, şifon, dantel ve ipek gibi gösterişli kumaşlardan tasarlanır. Göz alıcı tasarımlara sahip kısa abiye elbiseler mezuniyet törenlerinde gençler tarafından tercih edilir. Düğün, nikah ve nişan gibi davetlerde tercih edilebilecek elbise modelleri arasında kısa abiyeler yer alır. Pul payet tasarımları ile gece elbiseleri arasında da rastlamak mümkün olur. 

Kadın kısa elbise modelleri birçok farklı çeşitte tasarıma sahip. Kıyafet Sepeti’nde bulunan kısa elbiseler alanında beden ve zevklerinize uygun olanları tespit edebilirsiniz. Kısa elbise modelleri arasında filtre seçeneklerinden yararlanarak beğenilerinize uygun olanları belirleyebilirsiniz. 

Kumaşa Göre Kadın Kısa Elbise Modelleri

Elbiselerin önemli özellikleri arasında kumaşları bulunur. Birçok farklı kumaş çeşidi elbiselerin hangi mevsimde ve hangi alanlarda tercih edilebileceğini belirleyebilir. Tasarımlara uygun kumaşlar kullanılan kısa elbise modellerinde tarzlara hitap eden şık ve zarif parçalar yer alır. Kumaşlarına göre kısa elbise modellerini aşağıdaki gibi listelemek mümkün. 

 • Şifon Kadın Kısa Elbise Modelleri

Şifon ince, hafif ve şeffaf bir kumaş. Genellikle kullanıldığı kıyafetler yaz ve bahar aylarında tercih edilen kıyafetler olarak karşımıza çıkar. Gece davetlerinde, resmi alanlarda ve kısa elbiselerde kullanılabilir. Şifon kumaş kullanılan günlük elbiselerle birlikte abiye kısa elbiseler de bulunur. 

 • Basma Kadın Kısa Elbise Modelleri

Basma, pamuklu kumaş üzerine desenlerin baskı yöntemi ile işlenmesinden ismini alan bir kumaş çeşidi. Renklerin baskı yöntemi ile emilmesi sonucunda kumaş üzerinde desenler çıkar. Kadın kısa elbise modellerinden bazıları basma kumaştan tasarlanabilir. Basma kadın kısa elbise özellikleri ile günlük kullanıma uygun elbiseler olarak sunulur. Rahat ve esnek olan basma kumaş hareket alanını kısıtlamayan özelliklere sahip. 

 • Kumaş Kadın Kısa Elbise Modelleri

Pamuk, keten, viskon ve sentetik kumaş çeşitleri kullanılarak tasarlanan kadın kısa elbiseler her mevsimde kullanılabilir kıyafetler. Farklı kombinler içerisinde yer alabilir ve çeşitli renklere sahip kumaş kısa elbiseler beden ve kalıp seçenekleri ile sunulur. 

 • Örme Kadın Kısa Elbise Modelleri

Özellikle kış aylarında tercih edilen yün ve örme kısa elbiseler bulunur. Salaş bir tarz yaratmak için bu modelleri tercih edebilirsiniz. Elle örülen elbise modelleri bulunduğu gibi makine örgüsü modeller de bulunur. Farklı örgü desenleri ve tasarımlar kısa elbiselerde dikkat çekici detaylar olarak karşımıza çıkar. 

 • Triko Kadın Kısa Elbise Modelleri

Triko kumaş örgü tekniği kullanılarak üretilen kumaş türü olarak tanımlanabilir. Mevsimlik ve kışlık olarak sunulan kısa elbise modelleri triko kumaşla tasarlanabilir. Sıcak tutan triko şık ve resmi bir görünüm sunar. Kısa triko elbiseler kalem etek kesimine sahip olabilir. Balıkçı yaka modeller yün uzun kabanlarla kombinlenebilir. 

Kadın Kısa Elbise Modelleri Nasıl Kombinlenir?

Kısa elbiselerin kombinlenmesi için hangi mevsimde kullanıldığı önemli bir unsur. Aynı zamanda bu elbiselerin giyildiği mekan ve ortam da önem taşır. Kadın kısa elbise modelleri nasıl kombinlenir sorusu bu faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Ayakkabı seçimi, sıcak mevsimlerde ince topuklu tek bantlı, soğuk mevsimlerde bilekli topuklu botlar şeklinde olabilir. Kış mevsimlerinde kısa elbiselerle çizme kombinleri yapabilirsiniz. Elbiselerin altına giyilecek çoraplar oldukça önemlidir. Elbise rengine uygun çorapları seçmeniz gerekir. Bazı kısa elbiseler için çorap kullanımı önerilmez. Kışlık kısa elbiselerin üzerine yere kadar kaban ve crop montlar tercih edebilirsiniz. Geniş etekli kısa elbiselerde crop ceketlerin tercih edilmesi önerilir. Kalem ve dar elbiselerde uzun kabanlara yönelebilirsiniz. Yazlık elbiselerin üzerine oversize gömlekler giyebilirsiniz. İnce askılı ve straplez kısa elbiselerin üzerine gömlek giymek trendler arasında yer alır. 

Kadın Kısa Elbise Fiyatları

Kıyafet Sepeti’nde kadın kısa elbise fiyatları incelenebilir. Bu sayfada yer alan filtreleme özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Elbise modellerini sıralama seçeneklerine göz atabilirsiniz. Fiyat aralığı seçimi yaparak bütçenize uygun kısa elbiselere göz atabilirsiniz. Kıyafet Sepeti’nde kadın kısa elbise modelleri indirimleri takip edilebilir. Beğendiğiniz elbiselerin sayfasına geçiş yapabilirsiniz. Elbiselerin yorumlarını okuyabilir kullanıcı görüşlerini değerlendirebilirsiniz. Kıyafet Sepeti’nde beğendiğiniz kısa elbise modellerini WhatsApp üzerinden ve telefonla sipariş edebilirsiniz. 

Whatsapp
Back To Top
Kapat
SEPET
SEPETE GİT KUPON KULLAN
{{couponMessage}}
SİPARİŞ VER
SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR
SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN