Kapat
İNDİRİMİN BİTMESİNE KALAN SÜRE
Ürün veya Kategori Ara... Arama Yapın

Hakkımızda

Kıyafet Sepeti, Türkiye ve Avrupa'nın en büyük abiye ve elbise markalarından biri olarak milyonlarca takipçi kitlesi ile müşterilerinin beğenisini kazanmaktadır. Amerika'da Moda Kapimda US Incorporated olarak hizmet sağlarken, Avrupa'da ise Moda Kapimda LTD ŞTİ olarak faaliyet göstermektedir.

Kurulduğu günden bu yana "Mutlu Müşteri" ilkesiyle hareket eden Kıyafet Sepeti, e-ticaret alanında da bu ilkeyi sürdürmektedir. www.kiyafetsepeti.com.tr, butik konseptini ve hızla değişen moda akımlarını yenilikçi fikirleriyle birleştirerek müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve uygun fiyat politikasıyla hizmet veren öncü bir markadır.

192 ülkeye hizmet vermekteyiz ve websitemizde 7 ayrı dil seçeneği bulunmaktadır.

Kalite Garantisi: www.kiyafetsepeti.com.tr'da satılan tüm ürünler yerli üretimdir. Ürünler, üretim aşamasından seçim aşamasına ve siparişin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir.

Güvenli Alışveriş: www.kiyafetsepeti.com.tr, 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Alışveriş işlemleri 3D Secure özelliği zorunlu olarak gerçekleşmektedir, bu sayede tüm alışverişler güvenli bir şekilde gerçekleşmektedir.

Back To Top
Kapat
SEPET
SEPETE GİT KUPON KULLAN
{{couponMessage}}
SİPARİŞ VER
SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR
SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN