Kapat
İNDİRİMİN BİTMESİNE KALAN SÜRE
Ürün veya Kategori Ara... Arama Yapın
İNDİRİMİN BİTMESİNE KALAN SÜRE

Gelinlik

Ürünleri Sıralayın
Beden
Fiyat Aralığı
Filtreyi GösterFiltreyi Göster Toplam 7 Ürün Gösteriliyor
 • yeni-gelen.png Göğüs Detay Transparan Tasarım Gelinlik
  Favorilere Ekle Favorilere Ekle

  Göğüs Detay Transparan Tasarım Gelinlik

  10.450 TL
  9.405 TL
  %10 İndirim
  Aynı Gün Kargo
 • yeni-gelen.png İşlemeli Tasarım Gelinlik
  Favorilere Ekle Favorilere Ekle

  İşlemeli Tasarım Gelinlik

  10.450 TL
  9.405 TL
  %10 İndirim
  Aynı Gün Kargo
 • yeni-gelen.png İşlemeli Tasarım Gelinlik
  Favorilere Ekle Favorilere Ekle

  İşlemeli Tasarım Gelinlik

  10.450 TL
  9.405 TL
  %10 İndirim
  Aynı Gün Kargo
 • yeni-gelen.png Omuzu Püsküllü Drapeli Tasarım Gelinlik
  Favorilere Ekle Favorilere Ekle

  Omuzu Püsküllü Drapeli Tasarım Gelinlik

  10.450 TL
  9.405 TL
  %10 İndirim
  Aynı Gün Kargo
 • yeni-gelen.png İp Askılı Transparan Detay Tasarım Gelinlik
  Favorilere Ekle Favorilere Ekle

  İp Askılı Transparan Detay Tasarım Gelinlik

  10.450 TL
  9.405 TL
  %10 İndirim
  Aynı Gün Kargo
 • yeni-gelen.png Kol Detay İşlemeli Tasarım Gelinlik
  Favorilere Ekle Favorilere Ekle

  Kol Detay İşlemeli Tasarım Gelinlik

  10.450 TL
  9.405 TL
  %10 İndirim
  Aynı Gün Kargo
 • yeni-gelen.png İşlemeli Tasarım Gelinlik
  Favorilere Ekle Favorilere Ekle

  İşlemeli Tasarım Gelinlik

  10.450 TL
  9.405 TL
  %10 İndirim
  Aynı Gün Kargo

2024 Gelinlik Modelleri ve Gelinlik Fiyatları | Kıyafet Sepeti

Düğün ve nikah törenlerinde gelinlerin giydiği beyaz elbiseye gelinlik adı verilir. Gelinlik her kültüre özgü yöresel gelin kıyafetlerinin dışında dünya çapında yaygın olarak tercih edilen bir elbise. Beyaz renkli olmasının nedeni ise saf ve masumiyeti simgelemesidir. Gelinlik modelleri gelinlerin vücut tipine göre tasarlanabilir. Gelinlik dikimi ve tasarlama süreci zor ve uzun bir süreç olarak karşımıza çıkar. Hazır dikim elbise modelleri gelinlerin bedenlerine göre ayarlanabilir. Bu sayede vakit kaybı olmadan pratik bir şekilde gelinlik stresinden kurtulmak mümkün olur. 2024 düğün sezonuna damgasını vuracak olan gelinlik modellerini birlikte inceleyelim. Kıyafet Sepeti’nde bulunan gelinlik modelleri modanın nabzını tutan tarzları ile yenilikçi ve şık tasarımlar sunar. Kıyafet Sepeti’nde 2024 gelinlik modelleri incelenebilir. Gelinlik çeşitleri arasında tarzınıza ve bedeninize uygun olanları seçebilirsiniz. En önemli günlerden biri olan düğün ve nikah törenlerinde gelinlerin o davetin başrolü olması gerekir. Bu nedenle konuklardan daha gösterişli ve şık gelinliklere sahip olmak her gelinin hakkı. Beyaz renge sahip olan tek kişinin gelin olduğu düğünlerde farklı tasarım ve renklere sahip gelinlikler tercih eden gelinler de bulunur. 2024 gelinlik tasarımlarını inceleyerek ruhunuzu yansıtan elbiseyi bulabilirsiniz. 

2024 Gelinlik Modelleri 

Gelinlikler beyaz ve beyazın tonları ile birlikte krem ve kırık beyaz gibi renk seçenekleriyle de sunulur. Gelinlik modelleri arasında birçok farklı kalıp ve kesim kullanılır. A kesim, prenses kesim, balık ve benzeri birçok farklı stilde gelinlik bulunur. 2024 gelinlik modelleri arasında vintage tarz ve dönem elbiselerini anımsatan modeller yer alır. Vintage tarzı modern dokunuşlarla harmanlayan gelinlik tasarımları yeni yılın düğünlerine damga vurabilir.  2024 yılı gelinlik trendlerini birlikte inceleyelim. 

 • 2024 Kısa Gelinlik Modelleri 

Kısa gelinlik modelleri her dönem alternatif olarak tercih edilen modeller arasında yer alır. Düğün boyunca giyilmese de nikah töreni sırasında ve düğünlerin after party kısmında tercih edilen kısa gelinlik modelleri 2024 yılında tasarımlarıyla çok konuşulabilir. Dönem tarzını yansıtan mini ve midi gelinlikler gelinlerin genç ve dinamik görünmesini sağlar. Volanlı etekler, balon kollar ve manşetlerle birlikte yakalı kısa gelinlikleri düğünlerde görmek mümkün. 

 • 2024 Uzun Gelinlik Modelleri 

Yaygın olarak tercih edilen gelinlik modelleri uzun gelinlikler olarak karşımıza çıkar. ‘2024 yılında da uzun etekli ve uzun kuyruklu gelinliklere rastlamak mümkün. Ancak 2024 yılı gelinlik trendleri arasında arkaya doğru uzayan kuyrukların yanı sıra gelini çevreleyen dairesel etekler göze çarpıyor. Kısa duvaklarla geçmiş yıllara göz kırpan gelinlik modelleri, belin yan kısımlarından uzayan kuyruk tasarımlarıyla dikkat çekici. 2023 yılında kalan transparan detaylı gelinlik yerini tok ve sade işlemelere bırakıyor. Geniş ve yakalı gelinlik modellerinin bel kısmında sadelik yer alıyor. 

 • Helen Kesim Gelinlikler

Uzun gelinliklerin etek kesimleri oldukça önem taşır. Gelinlerin vücutlarına uygun etek kesimini seçmesi görünüm açısından önem taşır. 2024 yılında helen kesim eteklere sahip gelinlikler yalnızca etek kesimiyle değil tasarımıyla da antik dönemlere uzanır. Gelinlerin başka bir çağdan gelmiş gibi görünmesini sağlayan helen kesim gelinlikler 2024 yılının gözdesi. 

 • A Kesim Gelinlikler

Etek detayları ile farklılaşan uzun gelinlikler arasında yer alan A kesim gelinlik modelleri geçmişten bugüne gelinliklerdeki prenses elbisesi dokunuşunu sürdürüyor. Yüksek bel detayına sahip bu gelinlikler omuz ve kol detaylarıyla masal prensesi ve balo kraliçesi görünümü sunar. 

 • Düşük Omuzlu Gelinlikler

Gelinlik trendleri içerisinde yer alan düşük omuzlu modeller göğüs kupu ve bel tasarımına göre farklı kol biçimleri sunulur. İnce ve şık kol tasarımları ile birlikte gösterişli ve büyük kol tasarımları seçenekler arasında yer alır. Gelinliklerde transparan tasarımlar bel bölgesinden kollara taşınır. 

 • V Yaka ve Kayık Yaka Gelinlikler

Yaka dekoltesi 2024 gelinliklerinde V yaka modellerde ince bir çizgi şeklinde tasarlanır. Etek ve bel modellerine göre dekoltenin sınırı belirlenir. Kayık yaka modeller ise omuzları ön plana çıkararak asil bir duruş sergilemeyi sağlar. V yaka gelinlik modelleri 2024 gelinlik modelleri arasında yer alır. 

2024 Gelinlik Trendleri Nelerdir?

2024 yılına damgasını vuracak olan gelinlik tasarımları mini ve uzun modellerle zenginleşir. Süsleme ve detaylarla gösteriş sunan gelinlikler fiyonk ve yaka detayları ile romantizmi elden bırakmaz. Gelinliklerin pratik bir şekilde düğün süresince farklı formlara girmesini sağlayabilmek de mümkün. Şaşalı ve ağır tasarımların gecenin eğlenceli kısmına doğru bir parti elbisesine dönüştüğünü görebilirsiniz. 2024 gelinlik tasarımlarında miniler ben burdayım diyor. Mini gelinlikler uzun kollu ve dar tasarımlarla birlikte uçuşan eteklere sahip modeller de sunar. Korseler ve fiyonklarla tasarlanan gelinlik modelleri de yeni yılın trendleri arasında bulunur. 2024 gelinlik modelleri trendleri arasında floral desenler ve aksesuarlar göze çarpar. Yeni yılın ilkbahar ve yaz aylarında çiçeklerin ruhunu gelinliklerde görmek mümkün. Aynı zamanda balo etekleri ile hacim kazandırılan gelinlikler tül ve dantellerle süslenebilir, gelinliklerin etek boylarında ve kuyruklarda kısalmalar gözlenebilir.  

Nasıl Gelinlik Seçilmeli

Birçok farklı tarz ve tasarımda sunulan gelinlik modelleri arasında her vücut tipine uygun tasarımlar bulunur. Gelinlik seçerken dikkat edilmesi gereken unsurları birlikte değerlendirelim. 

 • Gelinlik seçimi için öncelikli olarak vücut tipinin belirlenmesi gerekir. 
 • Vücut tipine uygun ve bedeni en güzel gösterecek gelinlik modellerini belirleyebilirsiniz. 
 • Hangi etek kesimi, hangi yaka ve hangi kol detayları bedeni daha iyi bir looka kavuşturur bunu belirlemek oldukça önemli. 
 • Gelinliğin renk tonuna karar vermek gerekir. Beyaz tonları ve krem tonları arasında seçim yapabilirsiniz. 
 • Düğün ve nikah töreninde seçilecek konsepti de göz önünde bulundurmak gerekir. Kır düğünü ve salon düğünlerinde tercih edilecek gelinlik modeli ile havuz başındaki törenlerde seçilecek olarak gelinlik modelleri değişkenlik gösterebilir. 
 • Nasıl gelinlik seçilmeli sorusu bu unsurlar göz önünde bulundurularak yanıt alır. 

Gelinlik Nasıl Saklanır ve Yıkanır?

üğün ve nikah sürecinde gelinliklerin özellikle etek kısımları yerlere değdiği için kirlenebilir. Düğün sonrasında gelinliğin kuru temizleme yöntemi ile temizlenmesi önerilir. Gelinlikler çamaşır makinesinde yıkanmaya uygun elbiseler değildir. Bu nedenle kuru temizleme işlemi ile temizlenebilir. Daha sonrasında asarak muhafaza edilecek alan bulunmuyorsa uygun boyutlarda elbise kılıfları içerisinde muhafaza edilebilir. Düzenli olarak bulunduğu alandan çıkarılması ve leke, koku gibi durumların oluşup oluşmadığının kontrol edilmesi önerilir. Gelinlik nasıl saklanır ve yıkanır sorusunun yanıtına uygun şekilde muhafaza ettiğiniz gelinliğinizi hatıra olarak yıpranmadan saklayabilirsiniz. 

2024 Gelinlik Fiyatları

2024 yılı trend gelinlik modellerini Kıyafet Sepeti’nde görüntüleyebilirsiniz. Gelinlik sayfasında birçok gelinlik modeline göz atabilirsiniz. Beğendiğiniz gelinliklerin sayfasına geçiş yaparak beden seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Beden tablosu ve bedenimi bul gibi özelliklerden yararlanabilirsiniz. Kargo bilgileri ve 2024 gelinlik fiyatları detaylı şekilde incelenebilir. WhatsApp üzerinden sipariş verme özelliği sunan Kıyafet Sepeti’nde telefonla sipariş vermek de mümkün. 2024 gelinlik indirimleri takip edilebilir. Avantajlı fiyatlarla beğendiğiniz ve tarzınıza uygun gelinlikleri edinebilirsiniz. Kıyafet Sepeti’nde bulunan birçok farklı kategorideki giyim ürünlerine göz atabilirsiniz. Birçok farklı kategoride ürün sunan Kıyafet Sepeti avantajlı alışveriş deneyimleri sunar. 

Back To Top
Kapat
SEPET
SEPETE GİT KUPON KULLAN
{{couponMessage}}
SİPARİŞ VER
SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR
SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN