Kapat
İNDİRİMİN BİTMESİNE KALAN SÜRE
Ürün veya Kategori Ara... Arama Yapın
İNDİRİMİN BİTMESİNE KALAN SÜRE

Triko & Kazak

Ürünleri Sıralayın
Fiyat Aralığı
Filtreyi GösterFiltreyi Göster Toplam 0 Ürün Gösteriliyor

Kadın Triko & Kazak Modelleri Ve Fiyatları| Kıyafet Sepeti

Kıyafetleri birbirleri ile uygun şekilde seçerek oluşturulan uyumlu kombinler günlük yaşamda kullanılır. İş ve okul yaşamında da uyumlu kombinler yaparak şık ve iyi görünüme kavuşmak mümkün olur. Özel günler ve davetler için hazırlanan kombinler gösterişli ve stilleri yansıtan detaylara sahip olabilir. Kombinler ve bu kombinleri oluşturan parçalar moda trendlerine uygun olarak seçilir. Vücut tipine uygun, modayı göz önünde bulunduran ve mevsime uygun parçalar seçilerek popüler görünümler elde etmek mümkün olur. Kışlık kombinler ve yazlık kombinler mevsime uygun parçalarla farklılaşır. Yazlık kombinlerde bulunan parçalar ince ve nefes alan kumaşlardan tercih edilirken kışlık kombinlerde yer alan parçalar kalın ve sıcak tutan kumaşlardan tercih edilir. Kadın giyim kombinlerinde özellikle kışlık olarak yer alan üst giyim parçaları arasında triko ve kazaklar bulunur. Her iki üst giyim ürünü de örme kumaşlar ve örgü tasarımlarla gerçekleştirilir. Triko modelleri kazaklara göre daha tok ve ince yapılı, şık tasarımlar olarak karşımıza çıkar. Kazaklar elle örülmüş ya da makine örgüsü ile üretilmiş olabilir. Örgü örnekleri ve ip renkleri ile farklı modellere sahip kazaklar bulunur. Bunun yanı sıra ip kalınlığına göre kazakların kalınlıkları da farklılık gösterir. Kadın triko ve kazak modelleri arasında kıyafet dolaplarında ihtiyaç duyulan tasarımları tercih edebilirsiniz. Kıyafet Sepeti’nde sunulan stil yelpazesi ve beden skalası ile kazak modelleri ve triko modelleri seçebilirsiniz. 

Kadın Triko Modelleri

Triko denilince akla özel bir dokuma türü geliyor. Bu dokuma türünden kazaklar, bluzlar, elbiseler, etekler, ceketler, hırka ve yelek üretiliyor. En çok tercih edilen triko uygulaması ise kazaklar. Kadın kışlık kazak, baharlık üst giyim ürünleri içinde triko çok yaygın bir seçenek. Kadın triko modelleri de bu nedenle oldukça zengin bir çeşitliliğe sahip. Günlük kadın triko modelleri, hem işte hem de sokak giyiminde hem de ev giyiminde sıklıkla tercih ediliyor. Kadın triko çeşitleri ise kullanım amacına göre şekilleniyor. 

  • Günlük Kadın Triko Modelleri

Günlük kadın triko modelleri arasında basic trikolar bulunur. Düz renkli ve basit desenli trikolar günlük olarak tercih edilebilir. Rahat kesimlere sahip trikolar uzun kollu ve kısa kollu modeller olarak sunulabilir. Oversize modellerle birlikte örgü tasarım detaylarına sahip triko modelleri bulunur. Desen, motif ve işlemeler de trikolar üzerinde yer alabilir. Günlük trikolar bisiklet yaka ve v yaka olarak da sunulabilir. Fakir kollu tasarımlarla birlikte hırka formunda sunulan triko modelleri de bulunur. Günlük olarak tercih edilen bu modeller iş için hazırlanan kombinlerde yer alabilir. 

  • Davetler İçin Payetli Simli Kadın Triko Modelleri

Davetlerde ve özel günlerde giyilmek üzere hazırlanan kombinlerde yer alan işlemeli trikolar yer alır. Pul ve payet işlemelere sahip trikolarla birlikte simli detaylara sahip triko modelleri de bulunur. Özel günlerde tercih edilen bu modeller kumaş pantolon ve etek gibi alt giyim ürünleri ile kombinlenebilir.  

  • Hamile Kadın Triko Modelleri

Hamilelik döneminde tercih edilen kıyafetler konforlu, esnek ve nefes alan kumaşlardan tercih edilir. Kış ve sonbahar aylarında tercih edilen triko modelleri hamile kıyafetlerinde de kullanılan kumaşlar arasında yer alır. Örme olarak da tanımlanabilir olan triko kumaşlar esnek ve geniş hareket alanı sağlayan modellerdir. Hamile kadın triko modelleri robadan olarak adlandırılan göğüs altından aşağı doğru genişleyen ve karın bölgesi geniş olan tasarımlardır. 

  • Tesettür Kadın Triko Modelleri

Triko modelleri tesettür giyime uygun tasarımlarla sunulur. Uzun trikolar uzun kollu ve diz hizasında olarak tasarlanabilir. Diz ile bilek arasında modeller de bulunur. Bol kesim trikolarla birlikte hırka formonda trikolar yer alır. Kapüşonlu, desenli, nakışlı ve hakim yaka trikolar var. Tesettür kadın triko modelleri arasında balıkçı yaka modeller de bulunur. Farklı renk seçenekleri ve detaylara sahip trikolar da var. Tesettür kadın triko modelleri arasında yaka ve kol tasarımları ile farklılaşan modeller bulunur. Şal, pantolon ve eteklerle kombinleyebilirsiniz. 

Kadın Triko Kazak Özellikleri

Kadın triko kazak özellikleri arasında örgü tekniği kullanılarak üretilen hafif ve esnek yapıları yer alır. Soğuk ve serin havalarda giyilmek üzere tasarlanan kazak modelleri nefes alan ve bedenin hava almasını sağlayan özelliklere sahip. Isı izolasyonuna sahip olan triko kazaklar kışlık kombinlerde bedeni sıcak tutar. Triko kazakların özellikleri konfor ile birlikte geniş stil çeşitliliği sunar. Kadın triko kazak özellikleri tasarımlar, yaka, kol, renk ve desenleriyle birçok farklı tarza hitap eden modeller sunar. 

Uzun Ömürlü Triko Kazak Kullanımı İçin Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Kıyafetlerin uzun süreli kullanımı için temizlik ve bakımının yapısal özelliklerine göre yapılması gerekir. Kıyafetlerin iç kısımlarında yıkama etiketleri bulunur. Yıkama etiketleri üzerinde yıkama sıcaklıkları, sıkma devri, deterjan bilgileri ve ütü yönergeleri yer alır. Bu talimatlara göre temizlik ve bakım yapılarak kıyafetlerin uzun ömürlü kullanımını mümkün kılabilirsiniz. 

  • Triko Nasıl Asılmalı?

Triko, özel bir dokuma türüdür. Tekstil alanında önemli bir buluş olarak kabul edilir. Bu dokuma türü de kendi içinde teknik açıdan çeşitlenir. Bu nedenle de bazı triko giysiler çok hassas bir yapıdadır. Onları sıcak suda yıkamak, çamaşır makinesinin yüksek devirli sıkma seçeneğinde kurutmak hatta ütülemek çok rsikli olabilir. Ayrıca böyle hassas triko modelleri asarken dikkatli davranmak gerekir. Askıda da sarkabilirler. Bu nedenle askıya asarak saklamak yerine katlanarak saklamak daha uzun ömürlü kullanım sunabilir. 

  • Triko Nasıl Yıkanır?

Triko kıyafetlerin iç etiketlerinde yıkama talimatları bulunur. Yıkama etiketleri trikoların nasıl yıkanacağını gösterir. Her triko modelinin ip ve dokuma özelliklerine göre yıkama sıcaklıkları farklılaşır. Özellikle sıkma devri yıkama etiketinde dikkat edilmesi gerekenler arasında yer alır. Sıkma işlemi kıyafetlerin çekmesine ya da genişlemesine neden olabilir. 

  • Triko Nasıl Ütülenir?

Triko kıyafetlerin yaygın olarak kullanılan metal tabanlı ütülerle ütülenmesi önerilmez. Bunun nedeni ütü ile temas eden triko iplerinin genleşmesi ve ip çeşidine bağlı olarak parlama gibi bozulmalar yaşanma olasılıklarıdır.  Trikolar yalnızca buhar uygulanarak ütülenebilir. Ütü yönergeleri de etiketlerde yer alır. Etiketlerde yer alan ikonların üzerinde çarpı işareti bulunabilir. İkonların üzerinde bulunan çarpı işaretleri o uygulamanın yapılmaması gerektiğini ifade eder. 

Kıyafetlerin uygun koşullarda yıkanması ve kurutulması ve ütülenmesi uzun süreli kullanım için önem taşır. Yıpranmadan ve formu bozulmadan uzun yıllar boyunca kıyafetleri kullanmak için ürünlerin kullanım ve bakım talimatlarına göz atmanız gerekir. 

Kadın Triko Kazak Fiyatları

Kıyafet Sepeti’nde bulunan kadın üst giyim ürünleri içerisinde triko kazaklar ve diğer kazak modelleri bulunur. Dolaplarınızda eksik olan parçaları Kıyafet Sepeti’nde bulabilirsiniz. Kadın triko ve kazak fiyatları açık ve net filtreleme seçenekleri ile sunulur. Beden filtrelemesi gerçekleştirerek vücut tipinize ve bedeninize uygun olan ürünleri listeleyebilirsiniz. Renk filtresi gerçekleştirerek zevklerinize hitap eden renkleri tercih edebilirsiniz. Ürün görselleri üzerinde kadın triko ve kazak indirimleri yer alır. Beğendiğiniz ürünlerin sayfasına geçiş yaparak ödeme seçenekleri, yorumlar ve kargo bilgilerini öğrenebilirsiniz. 

Whatsapp
Back To Top
Kapat
SEPET
SEPETE GİT KUPON KULLAN
{{couponMessage}}
SİPARİŞ VER
SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR
SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN