Kapat
İNDİRİMİN BİTMESİNE KALAN SÜRE
Ürün veya Kategori Ara... Arama Yapın
İNDİRİMİN BİTMESİNE KALAN SÜRE

Kaban

Ürünleri Sıralayın
Fiyat Aralığı
Filtreyi GösterFiltreyi Göster Toplam 0 Ürün Gösteriliyor

Kadın Kaban Çeşitleri Ve Modelleri | Kıyafet Sepeti İle Kapınızda!

Kombinleri tamamlamak için ve dış mekanlarda mevsim hava durumundan korunmak üzere kadın dış giyim ürünleri kullanılır. Soğuk ve diğer dış etkilerden korunmayı sağlayan dış giyim ürünleri geniş bir yelpazede sunulur. Mont ve ceketler bulunur. Yağmurluklar ve rüzgarlıklar da dış giyim ürünleri arasında yer alır. Bunun yanı sıra kaban, palto ve mantolar da dış giyim ürünleridir. Daha ziyade kalın ve büyük hacimli kıyafetler olan kabanlar ise birçok farklı kumaş ve kalıpla sunulabilir. Kabanlar soğuk hava koşullarına karşı yüksek koruma sağlayan dış giyim ürünleri arasında yer alır. Kalın kumaş ve yün malzemeler kabanlarda genel olarak kullanılan kumaş türleri olarak karşımıza çıkar. Diz hizasına kadar uzanan tasarımların yanı sıra dizden aşağıda bite modeller de bulunur. Kadın kabanlar iç astara sahip şekilde geliştirilir. Şık ve fonksiyonel olan kaban  modelleri arasında her kombinle tercih edilebilecek tasarımlar bulunur. Kadın kaban modelleri düğmeli, fermuarlı ve kuşaklı gibi farklı tasarımlarla sunulur. Günlük, resmi ve özel kombinler için uyumlu olan tasarımlara Kıyafet Sepeti’nde göz atabilirsiniz.

Kadın Kaban Çeşitleri 

Kaban çeşitleri kullanılan kumaş türüne göre çeşitlenebilir. Kalıp ve kesimlerine göre farklılaşan kabanlarla birlikte renk ve desenlerine göre de farklı kaban modelleri bulunur. Yün kabanlar, kaşe kabanlar ve daha birçok kumaş türünden tasarlanan kabanlar uzun kollu ve yakalı olarak sunulur. Diz hizasında biten seçeneklerle birlikte diz ve bilek arasında biten seçenekler de bulunur. Aynı zamanda bileğe kadar uzanan geniş hacimli ve büyük kabanlar var. Beden tipine göre seçilmesi gereken bu dış giyim ürünleri aynı zamanda stil çeşitliliği de sunar. Kadın kaban çeşitleri tasarım açısından zengin bir yelpazede kullanıcıları karşılar. 

Kumaş Tipine Göre Kadın Kaban Çeşitleri 

Birçok farklı kumaştan tasarlanan kadın kaban modelleri mevsim ve giyileceği alana göre seçilebilir. Çok soğuk kış ayları için tercih edilen kabanların kumaşları kalın ve sıcak tutan cinsten seçilir. Mevsimlik ve mevsim geçişlerinde giyilmek üzere tercih edilen kaban modelleri ise daha ince ve rüzgarı kesen kumaşlardan tercih edilebilir. Stillerine göre değişen kabanlar kumaş çeşitleriyle de farklı tarzlar yaratmayı sağlar. Vücut tipi, beden ölçüleri ve kullanım alanlarına göre dış giyim ürünleri arasında yer alan kabanlar alternatiflerle sunulur. Kumaş tipine göre kaban çeşitleri aşağıdaki gibi listelenebilir. 

  • Deri Kadın Kaban Modelleri

Deri kabanlar şık görünüm sunmalarının yanı sıra dayanıklı modeller olarak karşımıza çıkar. Soğuk hava koşullarına karşı vücudu koruyan deri kabanlar uzunlukları ile deri ceketlerden ayrılır. Deri ceketlere nazaran daha kalın ve uzun modellerdir. 

  • Kaşe Kadın Kaban Modelleri

Kaban modelleri arasında kaşe kabanlar soğuk kış günleri için tercih edilenler arasında yer alır. Kaşe kalın ve dayanıklı bir kumaş çeşididir. Farklı renk çeşitleri ile sunulan kaşe kabanlar diz ile bilek arasında uzunluklara sahip olarak tasarlanır. Genellikle yakalı ve düğmeli olan kaşe kaban çeşitlerinin kuşaklı ve kemerli modelleri de bulunur. 

  • Yün Kadın Kaban Modelleri 

Yün kumaşlar sıcak tutan kumaşlardır. Yün kadın kaban modelleri de kullanıcıyı sıcak tutmayı amaçlayan tasarımlardır. Tok ve sıcak bir görünüm sunan yün kabanlar aynı zamanda yumuşak yapılı olmalarıyla da öne çıkar. Birçok uzunluk çeşidi ve kol yapısı ile tasarlanan model bulunur. Oversize yün kabanlar moda trendleri arasında yer alır. 

Kıyafet Sepeti’nde bulunan kadın kaban modelleri arasında vücut tipinize uygun olan modeli seçebilirsiniz. Zevk ve stilinizi yansıtan kabanları kıyafet dolaplarınıza katabilirsiniz. 

Kullanım Amacına Göre Kadın Kaban Çeşitleri 

Dış giyim ürünleri dış mekanlarda karşılaşılabilecek hava durumu ve yağışlara karşı vücudu koruyan kıyafetlerdir. Farklı kullanım alanlarına göre farklı dış giyim ürünleri tercih edilir. Mevsim ve sıcaklıklar ceket, manto ve kabanların tercih edilmesinde rol oynarken nerede giyileceği de önemli bir unsur olarak karşımıza çıkar. Kullanım amacına göre kaban çeşitlerine göz atarak ihtiyacınız olan modeli tespit edebilirsiniz. 

Uzun Kadın Kaban Modelleri

Uzun kadın kaban modelleri genellikle diz hizasından daha aşağıda biten kabanlar olarak tanımlanabilir. Özellikle elbise modelleri ve dar pantolonlarla tercih edilen bu kabanlar beden uygun olarak tercih edildiğinde fit bir görünüm sunar. Uzun kadın kaban modelleri abiye ve gece elbiselerinin üzerinde de kullanılabilir. 

Kısa Kadın Kaban Modelleri

Diz hizasında ve dizin üst kısmında biten kaban modelleri boy ve bacak boyunu kesmeyen modeller olarak karşımıza çıkar. Kalçayı kapatan bu modeller kış ayları boyunca günlük kabanlar olarak tercih edilebilir. Kolay kullanım sağlayan kısa kadın kaban modelleri arasında yarasa ve fakir kollu tasarımlar da bulunur. 

Kapşonlu Kadın Kaban Modelleri

Kabanlar genellikle yakalı olarak tasarlanır. Daha spor tarzlara sahip olan kaban modelleri arasında kapşonlu tasarımlar bulunur. Başı soğuktan korumak için şapkası bulunan bu modeller yoğun kar ve yağmur yağışında koruyucu olabilir. Bunun yanı sıra baş bölgesini soğuktan ve rüzgardan koruyan modellerdir. 

Abiye Kadın Kaban Modelleri

Abiye elbiseler, davet elbiseleri ve gece elbiseleri dış mekanlarda kabanlarla kombinlenebilir. Bu elbiseler için abiye kadın kaban modelleri bulunur. Kürk görünümlü kabanlar tercih edilen modeller arasında yer alır. Peluş görünümlü kaban modelleri ve kaşmir kabanlarda lüks ve kaliteli yapıları ile özel davetlerde kullanılmak üzere sunulan tasarımlar arasında yer alır. Abiye kadın kaban modelleri gösterişli ve dikkat çekici tasarımlar olarak sunulur. 

Hamile Kadın Kaban Modelleri

Hamile kıyafetleri kadınların hamilelik dönemlerindeki vücut tiplerine uygun şekilde tasarlanır. Yakadan aşağı A kesim şeklinde inen hamile kadın kaban tasarımları karnı kapatacak genişlikte sunulur. Yaka kısmında tek düğmeli ve aşağı doğru bol ve geniş bir elbise gibi inan kabanlar hamile kullanıcıların rahat olmasını sağlar. Karın kısmını ve tüm vücudu soğuktan koruru. 

Tesettür Kadın Kaban Modelleri

Tesettür giyimde gardıropların olmazsa olmazları arasında kaban çeşitleri yer alır. Yere kadar uzanan yakalı ve düğmeli resmi ve şık görünüme sahip kabanlar kış aylarının kurtarıcısı olabilir. Bununla birlikte diz ile bilek arasında uzunluğa sahip belden oturan vatkalı kolları ile gösterişli kabanları da kombinlerinizi tamamlamak için kullanabilirsiniz. Alt kısmı elbise detaylarına sahip tesettür kadın kaban modelleri kış aylarında rahat ve konforlu kombinler yapabilmenizi sağlar. 

Kabanlar Nasıl Yıkanır ve Ütülenir?

Kabanlar genellikle kuru temizleme ile temizlenebilen kumaşlardan tasarlanır. Bu nedenle yıkama etiketlerinde kuru temizleme ikonu görebilirsiniz. Geniş hacimli ve kalın modeller olarak sunulan kabanların çamaşır makinesinde yıkanması hem ürün hemde makine için zararlı olabilir. Temiz tutmak için olan yönergeleri iç yıkama etiketinden görüntüleyebilirsiniz. Ütü bilgileri için de etiketlere göz gezdirmek gerekir. Kabanlar nasıl yıkanır ve ütülenir sorusu kabanların kumaş çeşitlerine göre değişkenlik gösterir. 

Kadın Kaban Fiyatları

Kadın kaban çeşitleri ve fiyatları Kıyafet Sepeti’nde listelenen dış giyim ürünleri arasında yer alır. Modeller arasında sıralama yapmak için filtre seçenekleri arasında görüntüleme biçimini seçebilirsiniz. Bedeninize uygun kaban modellerini tek bakışta görmek için beden seçimi gerçekleştirebilirsiniz. Kadın kaban fiyatları arasında bütçenize uygun olan modelleri görmek için fiyat aralığı oluşturabilirsiniz. Kadın kaban indirimleri, ödeme koşulları, teslimat ve daha fazlası için beğendiğiniz modellerin sayfasına geçiş yapabilirsiniz. Kıyafet Sepeti’nde aradığınız model kabanları ve geniş stil yaratmayı sağlayan moda trendlerini keşfedebilirsiniz. 

Whatsapp
Back To Top
Kapat
SEPET
SEPETE GİT KUPON KULLAN
{{couponMessage}}
SİPARİŞ VER
SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR
SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN